הסיפור שלנו

אנחנו דן ויניב, זוג חברים מירושלים. יניב גר תקופה במצפה רמון ולקראת סוף 2016 הגענו יחד למעבר, שבאותה תקופה כבר היה מבנה נטוש. יחד עם קבוצת חברים ומתנדבים מדהימים, שיפצנו, צבענו, סידרנו ניקינו, קצת עיצבנו, ופתחנו את מעבר בתור מרכז לאירוח, מפגש ויצירה. מאז ועד היום, קרה פה קסם. בלי טונות של ניסיון, עם הרבה לב ומלא תשוקה, מעבר התפתח והפך להיות מרכז מיוחד מאוד שמקיים בתוכו מגוון רחב של תוכן, אבל מעל הכל מקום פשוט שבו אנשים יכולים להפגש, להכיר, לתקשר קצת אחרת.

אירוח

אנחנו מאמינים בביחד, בלהיפתח ולהכיר. כאן אצלנו ב'מעבר' יש אופציות לינה פשוטות ומגניבות. בואו להכיר את הצוות המדהים שחי ויוצר כאן, את תלמידי בתי הספר, ולהיות חלק מיום יום מקסים!

קחו חלק
באירועים שלנו

במעבר אנחנו מפיקים ומארחים פסטיבלים, סדנאות, מסיבות, חתונות חברתיות ובגדול כל רעיון משוגע שיש לכם. יש לכם רעיון? מוזמנים להרים לנו צלצול או לשלוח לנו מייל ונדבר על זה!
 08-949-5967

events@meeverland.com

ככה נראים חיינו

במעבר אנחנו חיים יחד, אנשי צוות ומתנדבים מכל העולם.
אנחנו אוכלים יחד, עובדים, בונים, משפצים וחווים יום יום
משותף של יצירה פה במדבר.

הצוות

הלב הפועם של המקום

דן לוי

מנהל עם חריצות וcenter מעוררים השראה דןדן מזיז הרים וגבעות בדרכו השקטה. אצל דן יש מקום להכל- עולם של תנועה, של עץ, של תשוקות לב בוערות ושל אהבה אינסופית לצ'יצ'י!

יוגב בראנץ

מלך המטבח אין מצב שתגיעו לפסטיבל ולא תעופו על המרק הפרסי שלו… יוגי דואג להאכיל אותנו מבוקר ועד ערב, וכל מנה שיוצאת מהמטבח מתובלנת בעודף רגישות ותשומת לב.

יניב בר נכון

מנהל הכי מצפאי שלנו! מחזיק הוויב הרשמי של המעבר. מלא באור קורן ואלפי מחשבות קדימה לגבי כל נושא שמרגש אתכם. רק תצטרפו אליו לרגע ליד המחשב בחצר ותתחילו לפרוח ביחד.

ענבל בארי

מנהלת המשרד באבי היא השילוב המושלם בין ניהול מוקפד לחלומות גדולים. בין ישיבה לישיבה היא תמיד תמצא רגע לחבק, לנצנץ אותנו, לתת את הפתרון המהיר, היצרתי, המדוייק.

שי צמח

מנהל הוסטל ואירוח האיש והאגדה, בנועם הליכותיו ישרה עליכם מיד את קסמו המרגיע וידאג לארח אותכם כיד המלך!

הדר מייזל

מנהלת אירועים והפקות הכי מוכשרת בעולם, אוהבת מאוד ללבוש שחור, הדרי שלנו מנהלת את קמפיין גיוס ההמונים ומתעסקת בכל מה שקשור לשיווק ומכירה של אירועים. בא לכם לקיים פה אירוע? היא הכתובת!

גן ברקן

מנהל תפעול האיש והיוגה. כשמו הוא, מנהל התפעול שלנו הופך את המתחם לגן קסום, נעים וחתיך כמוהו!

Book now