הסיפור שלנו

אנחנו דן ויניב, שני חברים מירושלים. לקראת סוף 2016 התשוקות שלנו והדברים שאנחנו מאמינים בהם בעולם הזה הובילו אותנו להקים את מעבר. יחד עם קבוצה מדהימה של אנשים מהארץ ומהעולם, הוספנו צבע להאנגר, שיפצנו, ניקינו, והופ, התחלנו לנוע קדימה. מאז ועד היום, עברנו המון. טעינו מיליון פעמים, הצלחנו מיליון ואחת, למדנו אינסוף שיעורים, ובעיקר זכינו לאפשר לאנשים לחוות חוויות חזקות מעצימות ומחברות פה אצלנו, במעבר. 

אירוח

אנחנו מאמינים בביחד, בלהיפתח ולהכיר. כאן אצלנו ב'מעבר' יש אופציות לינה פשוטות ומגניבות. בואו להכיר את הצוות המדהים שחי ויוצר כאן, את תלמידי בתי הספר, ולהיות חלק מיום יום מקסים!

קחו חלק
באירועים שלנו

במעבר אנחנו מפיקים ומארחים פסטיבלים, סדנאות, מסיבות, חתונות חברתיות ובגדול כל רעיון משוגע שיש לכם. יש לכם רעיון? מוזמנים להרים לנו צלצול או לשלוח לנו מייל ונדבר על זה!
 08-949-5967

events@meeverland.com

ככה נראים חיינו

במעבר אנחנו חיים יחד, אנשי צוות ומתנדבים מכל העולם.
אנחנו אוכלים יחד, עובדים, בונים, משפצים וחווים יום יום
משותף של יצירה פה במדבר.

הצוות

הלב הפועם של המקום

קרן ניקולאייבסקי

מנהלת המשרד על המשרד ביד רמה היא מנצחת בשמחה, עם חיוך, פשטות וחריפות שייחודיות רק לה. קרן שלנו הצטרפה רק לאחרונה, ומיד הפכה להיות חלק מהמשפחה.

דן לוי

מנהל עם חריצות וcenter מעוררים השראה דןדן מזיז הרים וגבעות בדרכו השקטה. אצל דן יש מקום להכל- עולם של תנועה, של עץ, של תשוקות לב בוערות ושל אהבה אינסופית לצ'יצ'י!

יוגב בראנץ

מלך המטבח אין מצב שתגיעו לפסטיבל ולא תעופו על המרק הפרסי שלו… יוגי דואג להאכיל אותנו מבוקר ועד ערב, וכל מנה שיוצאת מהמטבח מתובלנת בעודף רגישות ותשומת לב.

נגה שליט גליק

מנהלת מתנדבים עינייה עמוקות וחיוכה מרגיע. נגה שלנו אחראית לקיים את קהילת המתנדבים שלנו, להיות להם לאמא ולאבא ולאחות וחבר.

גן ברקן​

גן ברקן​ האיש והיוגה. כשמו הוא, מנהל התפעול שלנו הופך את המתחם לגן קסום, נעים וחתיך כמוהו!

יניב בר נכון

מנהל הכי מצפאי שלנו! מחזיק הוויב הרשמי של המעבר. מלא באור קורן ואלפי מחשבות קדימה לגבי כל נושא שמרגש אתכם. רק תצטרפו אליו לרגע ליד המחשב בחצר ותתחילו לפרוח ביחד.

שי צמח

מנהל הוסטל ואירוח האיש והאגדה, בנועם הליכותיו ישרה עליכם מיד את קסמו המרגיע וידאג לארח אותכם כיד המלך!

הדר מייזל

מנהלת אירועים והפקות הכי מוכשרת בעולם, אוהבת מאוד ללבוש שחור, הדרי שלנו מתעסקת בכל מה שקשור לשיווק ומכירה של אירועים והפקות תוכן. בא לכם לקיים פה אירוע? היא הכתובת!

Book now