הסיפור שלנו

אנחנו דן ויניב, שני חברים מבית הספר גבעת גונן בירושלים. לקראת סוף 2016, נפגשנו שוב במצפה רמון, וחלקנו יחד חלום. 

רצינו להקים מקום שבו אנשים יוכלו להפגש, להכיר, ליצור ולעבור תהליכים אישיים וקבוצתיים. יחד, החלטנו ללכת על זה בגדול והחלטנו להמשיך את העשייה המדהימה שהיתה בהאנגר אדמה. לאחר עזיבת אדמה, לקחנו את המקום, שיפצנו ניקינו וסידרנו, והתחלנו תקופה חדשה כאן, עם 'מעבר'.

במעבר אנחנו מקדמים שני ערכים מרכזיים – מפגש אנושי, ויצירה. אנחנו עובדים קשה יום יום, כדי ליצור במעבר סביבה מאפשרת בדיוק עבור שני הדברים האלה. כדי שאנשים יוכלו להפגש, אולי קצת אחרת מאיך שנפגשים ביום יום, וכדי שיוכלו לחוות תהליכי גדילה ויצירה במגוון תחומים.

אנחנו יותר ממזמינים אתכםן לבוא, להתארח, להכיר את הצוות, להצטרף לסדנא או לאירוע אחר! 

אירוח

אנחנו מאמינים בביחד, בלהיפתח ולהכיר. כאן אצלנו ב'מעבר' יש אופציות לינה פשוטות ומגניבות. בואו להכיר את הצוות המדהים שחי ויוצר כאן, את תלמידי בתי הספר, ולהיות חלק מיום יום מקסים!

אירועים

במעבר אנחנו מפיקים ומארחים ריטריטים וסדנאות במגוון תחומים – מדיטציה, יוגה, תנועה, כתיבה ועוד

בנוסף, אנחנו שמחים לארח כנסים, פסטיבלים וחתונות חברתיות, ואירועים לחברות או קבוצות שמחפשות משהו קצת אחר

אם יש לכם רעיון לאירוע או סדנא, מוזמנים ליצור איתנו קשר!

 08-949-5967

events@meeverland.com

ככה נראים חיינו

אנחנו שמחים להיות בית ל-10 מתנדבים ואנשי צוות מכל העולם, שנותנים יד בניקיון, תפעול ואחזקת המקום, ומעבר לכך :), הם הלב הפועם של מעבר.

הצוות

הלב הפועם של המקום

קרן ניקולאייבסקי

מנהלת המשרד על המשרד ביד רמה היא מנצחת בשמחה, עם חיוך, פשטות וחריפות שייחודיות רק לה. קרן שלנו הצטרפה רק לאחרונה, ומיד הפכה להיות חלק מהמשפחה.

דן לוי

מנהל עם חריצות וcenter מעוררים השראה דןדן מזיז הרים וגבעות בדרכו השקטה. אצל דן יש מקום להכל- עולם של תנועה, של עץ, של תשוקות לב בוערות ושל אהבה אינסופית לצ'יצ'י!

יוגב בראנץ

מלך המטבח אין מצב שתגיעו לפסטיבל ולא תעופו על המרק הפרסי שלו… יוגי דואג להאכיל אותנו מבוקר ועד ערב, וכל מנה שיוצאת מהמטבח מתובלנת בעודף רגישות ותשומת לב.

נגה שליט גליק

מנהלת מתנדבים עינייה עמוקות וחיוכה מרגיע. נגה שלנו אחראית לקיים את קהילת המתנדבים שלנו, להיות להם לאמא ולאבא ולאחות וחבר.

גן ברקן​

גן ברקן​ האיש והיוגה. כשמו הוא, מנהל התפעול שלנו הופך את המתחם לגן קסום, נעים וחתיך כמוהו!

יניב בר נכון

מנהל הכי מצפאי שלנו! מחזיק הוויב הרשמי של המעבר. מלא באור קורן ואלפי מחשבות קדימה לגבי כל נושא שמרגש אתכם. רק תצטרפו אליו לרגע ליד המחשב בחצר ותתחילו לפרוח ביחד.

שי צמח

מנהל הוסטל ואירוח האיש והאגדה, בנועם הליכותיו ישרה עליכם מיד את קסמו המרגיע וידאג לארח אותכם כיד המלך!

הדר מייזל

מנהלת אירועים והפקות הכי מוכשרת בעולם, אוהבת מאוד ללבוש שחור, הדרי שלנו מתעסקת בכל מה שקשור לשיווק ומכירה של אירועים והפקות תוכן. בא לכם לקיים פה אירוע? היא הכתובת!

Book now