הסיפור שלנו

אנחנו דן ויניב, זוג חברים מבית הספר גבעת גונן בירושלים. בסוף 2016 החלטנו להגשים חלום ולהקים מקום שבו נוכל לעסוק במה שאנחנו הכי אוהבים – אנשים והחיבורים ביניהם.

יחד עם קבוצה מדהימה של חברים, ומתנדבים מכל העולם, שיפצנו קצת, צבענו, ניקינו, סידרנו ופתחנו את מעבר.

מאז עברנו 3 שנים משוגעות של עשיה ויצירה. אירחנו מעל 15,000 איש מכל העולם, מאות אירועים מגוונים ומיוחדים, וחווינו אינספור חוויות מדהימות כאן במעבר.

אנחנו שמחים מהעשייה שלנו ומהזכות שיש לנו ליצור מרחב בו אנשים יכולים להפגש, להפתח, לצמוח.

אירוח

אנחנו מאמינים בביחד, בלהיפתח ולהכיר. יש לנו מגוון אופציות לינה – מחללי לינה משותפים, דרך חדרים פרטיים. מוזמנים/ת לבוא לבקר אותנו!

אירועים

אין דבר שאנחנו יותר אוהבים מקבוצה של אנשים שמגיעים למעבר וחווים  פה תהליך מיוחד.
סמינר? כנס?  אירוע חברה מגבש ומעורר השראה? חתונה?
אנחנו נשמח להרכיב עבורכם חבילה מצוינת הכוללת לינה, חללי עבודה, ארוחות ותוכן, עם מיטב הספקים ואנשי התוכן המקומיים של מצפה רמון.
רוצים לארגן אירוע מיוחד? צרו איתנו קשר

 08-949-5967

events@meeverland.com

 

לינת קבוצות

אנחנו שמחים לארח מגוון קבוצות מארץ ומרחבי העולם. אנחנו מציעים לינה פשוטה ונעימה במגוון חללי הסטודיו שלנו, ואם תרצו נשמח לארגן עבורכם את כל החוויה העוטפת של הטיול שלכם – ארוחות מצוינות, אטרקציות במדבר, ועוד

בואו לבקר אותנו!

הצוות

הלב הפועם של המקום

דן לוי

מנהל עם חריצות וcenter מעוררים השראה דןדן מזיז הרים וגבעות בדרכו השקטה. אצל דן יש מקום להכל- עולם של תנועה, של עץ, של תשוקות לב בוערות ושל אהבה אינסופית לצ'יצ'י!

אלדד אלמקייס

מנהל שיווק, מכירות ואירועים בחיוך ענק ומלא תשוקה הוא מתהלך בממלכה. לאלדד פונים כשרוצים להגשים חלום או להביע כל משאלה. מעולם האימון והטיפול הוא מגיע ועל כן הוא תמיד ישמח לסייע. ואם בא לכם סתם לפטפט ולהכיר - אלדד שם תמיד מעבר לקיר

קרן ניקולאייבסקי

מנהלת המשרדאת המשרד שלנו היא מנהלת ביד רמה ! ולכולנו היא שולחת משימות בהגזמה. אם משהו לא עובד - קרן תפתור את הבעיה . וזה לא משנה אם מדובר בהפקה או בגבייה ... קרן שלנו היא ה-מלכה!

יניב בר נכון

מנהלהכי מצפאי שלנו! מחזיק הוויב הרשמי של המעבר. מלא באור קורן ואלפי מחשבות קדימה לגבי כל נושא שמרגש אתכם. רק תצטרפו אליו לרגע ליד המחשב בחצר ותתחילו לפרוח ביחד.

יוגב בראנץ

מלך המטבח אין מצב שתגיעו לפסטיבל ולא תעופו על המרק הפרסי שלו… יוגי דואג להאכיל אותנו מבוקר ועד ערב, וכל מנה שיוצאת מהמטבח מתובלנת בעודף רגישות ותשומת לב.

Book now