בואו להתארח אצלנו!

לאורחים של מעבר!

בין ראשון לחמישי – מחירי אמצע שבוע מיוחדים! בואו להנות מהשקט המדברי!
 
כיף גדול שאתם באים אלינו! התגעגענו. להלן כמה דגשים ונהלים חשובים, שכדאי לקרוא לפני ההזמנה.
 
  1. קצת על תקופת הקורונה – במעבר אנחנו משתדלים להקפיד ככל האפשר על הגיינה וניקיון בתקופה זו, לשירותכם יהיה אלכוג'ל ליד עמדת הקבלה. במהלך השהייה אתם מתבקשים לעקוב אחר הוראות משרד הבריאות, ולהקפיד על מרחקים בין אנשים. נקודת התורפה היא המטבח המשותף והכלים המשותפים – אנחנו מקפידים על ניקיון וחיטוי יסודי במטבח, אך עם זאת, אנא עזרו לנו.

  2. כלל החדרים מגיעים ללא מצעים, אך עם שמיכה וכרית. אנא הביאו איתכם מצעים. חדרי לינה משותפת כגון לינה בכל חללי הסטודיו מגיעים אך ורק עם מזרן, ללא מצעים, שמיכה או כרית. לינה באוהל פרטי היא ללא מצעים, מזרן, כרית, שמיכה. ניתן להשכיר מזרן בעלות של 15 שח.

  3. נהלי ביטול – בעת ביצוע ההזמנה יש לתת כרטיס אשראי לביטחון. ניתן לבטל את ההזמנה ללא עלות כלל עד כ-72 שעות משעת הצ'ק אין (14:00 בצהריים של יום ההגעה). לאחר מכן אין אפשרות לבטל.

  4. נא שימו לב שלמתעניינים בשהייה של מספר לילות, ישנה הנחה על הלילה השני והלאה.

  5. צ'ק אין – בין 15:00 – 18:00 בלבד. לא יתאפשר צ'ק אין לאחר מכן. ניתן להגיע לפני השעה 15:00 ולשהות במתחם אך ללא כניסה לחדר. אנא שימו לב שבשאר שעות היום אין משרד קבלה פעיל.

  6. צ'ק אאוט – עד 11:00 למחרת.

  7. איננו מגישים ארוחות בתקופה זו. יש במקום מטבח אורחים מאובזר, אנא התארגנו בהתאם.

  8. אנא הקפידו ביתר שאת על הגיינה. במקום תהיה עמדת ציוד ניקיון ואם הינכם מרגישים צורך השתמשו בציוד.

  9. במידה ואתם חולים / הייתם חולים / שמתם לב לתסמינים הדומים לתסמיני קורונה ב-14 הימים האחרונים, אנא השארו בבית, ונתראה בפעם אחרת 🙂 .

  10. הגבייה תתבצע בעת ההגעה במזומן בלבד, אנא הערכו לכך מראש.

 

 

המחירים המופיעים במנוע החיפוש אינם כוללים מע"מ.  

נתראה!!! 

Book now