כללי

להיפתח מחדש: ריטריט איפוס חיים עם ליאב ביום כיפור 2019

בפעם נוספת ריטריט איפוס חיים יוצא לדרך!4 ימים מיוחדים ויוצאי דופן שבהם נעבור מסע מרתק של ניקוי ושחרור עומסים מהעבר דרך תרגיל מהפכני בכתיבה שליאב קיבל בתיקשור ב 2014 שנקרא "תרגיל איפוס חיים".

זהו תרגיל אישי שבו אנחנו כותבים את כל החיים שלנו מהילדות ועד היום, אך לא כסיפור, אלא בצורה מאוד מיוחדת. התרגיל מתבצע על ידי כתיבת ההיסטוריה האישית שלנו דרך כתיבת כל אדם, חפץ, חיה שהיו בחיינו וכל סיטואציה ופעולה ושעשינו עד היום, בצורה של כותרות, אחת מתחת לשנייה.

בשביל לסיים את התרגיל בצורה הטובה ביותר נדרשים 3 עד 4 ימים שבהם אנו מקדישים את כל התשומת לב שלנו רק לכתיבה, ללא הפרעות, עשייה או גירויים חיצוניים.

כאשר אתם כותבים את התרגיל הזה אתם יוצרים לעצמכם מרחב אישי שבו כל ההיסטוריה שלכם נפרשת לכם מול העיניים ומאפשרת לכם לחבר בין נקודות בחייכם.

הכתיבה גורמת לעצבים במוח לאחות מקומות רגשיים שהיו בהסתר מהעין ולהפוך אותם לנראים ובכך להשתחרר מכל מה שאינכם זקוקים לו יותר ברמה הרגשית. דבר זה מחזיר אתכם ליותר יצירתיות, נוכחות ואהבה בהווה שלכם.

אנשים שעברו את הריטריט, דיווחו על טרנספורמציה אדירה, תובנות עמוקות, שחרור כאבים ישנים, עצב שנעלם ותחושה של התחלה חדשה בחיים עם אנרגיות ליצירתיות שלא היתה להם לפני כן.

הנה כמה שיתופים של משתתפים מהריטריט:
"ריטריט איפוס חיים, כשמו כן הוא – מאפס חיים. הריטריט אפשר לי להתבונן לתוך עצמי, בשקט ובשלווה. כתבתי את הסיפורים בחיי ושחררתי את הרגשות שהיו כלואים בהם. מצאתי ביקורת שלי על הסיפורים האלו ומצאתי דרך אחרת אמיתית להסתכל עליהם וללמוד מתוכם. מצאתי דפוסי התנהגות חוזרים, הבנתי את המקור שלהם ואפשרתי לעצמי לבחור אחרת מעכשיו. מצאתי דברים שאהבתי לעשות, שכיום כבר איני עושה ומצאתי שאני מתגעגעת אליהם. גם פה בחרתי מעכשיו לחזור ולעשות. הבנתי את כוחה הגדול של הקבוצה, את כוחו של השיתוף. ומבחינתי צריכה להפוך זאת לדרך חיים (אני אדם שעובד לבד ועבור אחרים). תודה ענקית על המסע הזה!" – מורן
_____

“ניגשתי לתרגיל בחשש וסקרנות…הקדימו לתרגיל רגשות תקיעות, נדהמתי לראות כמה דפים הוקדשו ל"פרק הראשון" של חיי…הפרק הקשה, והיו רגעים שנמאס לי ורציתי להפסיק עם התרגיל…זה לא ממש הציף, אבל הזכיר דברים ונוכחתי בכמה זכרונות כואבים שאני עדיין נאחזת…
אחרי זה באה הקלה והיה אפילו כיף לכתוב כשראיתי לנגד עיני את השיפור המאוד מובהק שחל בחיי- דרך מצבים ואנשים שפגשתי…גיליתי בדיעבד אלו אנשים שכחתי כנראה לא במקרה וזה היה משמח…
דרך התרגיל ראיתי כמה דפוסים מאוד דומיננטיים בחיי- מול בני זוג ומול חברות. אם עד עכשיו היו לי תירוצים ורק רצון לסיים עם דפוסים אלו, התרגיל נתן גושפנקא מאוד חזקה של "די- עד כאן!"…
אני כ-10 שנים בדרך של מודעות ורוחניות…יודעת שאין הוקוס פוקוס ואין פתרונות פלא לבעיות בחיים, אבל התרגיל בהחלט שיפר את ההרגשה ואיפשר להסתכל על העבר בעיניים יותר נקיות וחסרות האשמה וכעס…
תודה!!!!!” – אפרת
_____

כשעשיתי את ה"תרגיל איפוס החיים" הייתי במהלך שינוי אישי גדול. ברובו של היום הייתי שקועה בעצב עמוק, רחמים עצמיים ולעיסת מאורעות העבר (הלא ניתנות לשינוי!).
יום לאחר שסיימתי את התרגיל כבר התחלתי להרגיש שהעצב "יקירי" שליווה אותי בנאמנות, נעלם. אני אדם רציני, הלכתי לחפש אותו. אבל העצב ברמתו העמוקה השורשית שהיה נעלם. ועד היום כשעדיין ישנם ימים קשים רגשית, העצב הזה אינו חוזר.
למרות שאני מעט קטנת אמונה, הייתי מכנה זאת "שינוי דרמטי"."
– אלה

מרכז ״מעבר״ במצפה רמון

הריטריט יתקיים בשתיקה באווירה מדברית ונעימה במרכז "מעבר" הקסום שבמצפה רמון, על מנת לתת את המרחב וההזדמנות לעבור את התרגיל בשלמותו, באופן האישי והעמוק ביותר, עם תמיכה וליווי דרך מפגשים, שיתופים ותרגילים שיתמכו בתהליך עד סופו.

הריטריט יתקיים ב 7-10.10 במהלך יום כיפור, זמן שמאפשר לנו התבוננות עמוקה על חיינו, ניקוי העבר וסליחה עמוקה לעצמנו.
אתם מוזמנים לחוות חוויה יוצאת דופן בחייכם בימים הכי טובים בשנה לניקוי והתחלות חדשות.

הריטריט יונחה על ידי ליאב נאנדין יני שקיבל את התרגיל איפוס חיים בתיקשור. ליאב הוא מורה ומטפל בתיקשור, העיצוב האנושי ותקשורת מקרבת.

*********

במהלך הריטריט יתקיימו מפגשים יומיים בקבוצה עם ליאב שבהם נשתף ונתמוך אחד בשני דרך תרגילים שיעמיקו את החוויה של התרגיל ויפנו מקום לעוד כתיבה מעמיקה. בנוסף יתקיים גם סשן תיקשור שליאב יעביר עם המקור שממנו קיבל את התרגיל ותיקשור אחד עם בשאר.המרחב עצמו במרכז "מעבר" שבמצפה רמון, הוא מקום מאפשר ורחב לריטריט שכזה. כל המשתתפים בריטריט הקודם שיבחו את המקום וציינו שהוא היה מושלם עבורם בשביל לעבור את התהליך.

פרטים ומחירים לריטריט איפוס חיים: 
* תאריכי הריטריט: 7-10/10/19, מרכז מעבר, מצפה רמון
נפגשים בשני 7.10 ב 15:00 ומסיימים בחמישי ה- 10.10 ב 21:00 (יום כיפור הוא שלישי רביעי).

בכל יום 3 ארוחות צמחוניות (ביום הראשון רק ארוחת ערב), שתיה חמה ופירות יהיו לאורך כל הריטריט. הלינה במגוון סוגים של אפשרויות לבחירתכם (פירוט למטה).

העלות הכוללת היא עלות הריטריט + הלינה + ארוחות ל 4 ימים, כפי שמצויין פה למטה:
הרשמה סופר מוקדמת עד 7.9 – 2358 ש"ח – לינה באוהל בדואי עד 10 אנשים + ארוחות.
2448 ש"ח – דום, עד 2 אנשים (לא כולל מצעים ושמיכות) + ארוחות.
2558 ש״ח – קראוון – עד 3 אנשים (לא כולל מצעים ושמיכות) + ארוחות.
2628 ש״ח – בקתת בוץ עד 4 אנשים (כולל מצעים ושמיכות) + ארוחות.

הרשמה מוקדמת עד 22.9 – תוספת של 306 ש"ח מההרשמה סופר מוקדמת.

הרשמה רגילה עד 6.10 – תוספת של 612 ש"ח מההרשמה סופר מוקדמת.

* ישנה אפשרות ללינה פרטית עבור זוג.
* לצפייה בתמונות של החדרים לחצו כאן – http://tiny.cc/5cn9az

* להרשמה ושמירת מקום, יש לשלם דמי הרשמה בסך 540 ש"ח בקישור הבא:
https://eventbuzz.co.il/lp/event/ipushaim,
שאר התשלום יתקבל בתחילת הריטריט.
* אפשרות לשלם עד 5 תשלומים (בצ'קים).
* לשאלות נוספות על הריטריט ולתיאום הסדר לינה לאחר הרשמה, צרו קשר עם שירן בטלפון 050-9779917.

שיהיו ימים נפלאים ♥

mask

מה בלוז

בכל יום יתקיימו מפגשים יומיים בקבוצה עם ליאב שבהם נשתף ונתמוך אחד בשני דרך תרגילים שיעמיקו את החוויה של התרגיל ויפנו מקום לעוד כתיבה מעמיקה. בנוסף יתקיים גם סשן תיקשור שליאב יעביר עם המקור שממנו קיבל את התרגיל ותיקשור אחד עם בשאר.

המרחב עצמו (מרכז "מעבר" שבמצפה רמון) הוא מקום מאפשר ורחב לריטריט שכזה. כל המשתתפים בריטריט הקודם שיבחו את המקום וציינו שהוא היה מושלם עבורם בשביל לעבור את התהליך.

זמני הריטריט:

תאריכי הריטריט: 7-10/10/19
נפגשים בשני 7.10 ב 15:00 ומסיימים בחמישי ה- 10.10 ב 21:00 (יום כיפור הוא שלישי רביעי).בכל יום 3 ארוחות צמחוניות (ביום הראשון רק ארוחת ערב), שתיה חמה ופירות יהיו לאורך כל הריטריט. הלינה במגוון סוגים של אפשרויות לבחירתכם.

מחירים ועלויות

עלויות הרשמה לריטריט איפוס חיים – 

עלות הריטריט במרכז ״מעבר״ שבמצפה רמון ל 4 ימים:

  • הרשמה סופר מוקדמת עד 7.9 – 1188 ש"ח.
  • הרשמה מוקדמת עד 22.9 – 1494 ש"ח.
  • הרשמה רגילה עד 6.10 – 1800 ש"ח.
  • אפשרות לשלם עד 5 תשלומים (בצ'קים).

להרשמה ושמירת מקום, יש לשלם דמי הרשמה בסך 540 ש"ח בקישור הבא, בו תוכלו לבחור גם את אפשרות הלינה שלכם: https://eventbuzz.co.il/lp/event/ipushaim

אחרי ההרשמה בדקו את אפשרויות הלינה שלכם וצרו קשר עם שירן לתיאום לינה.

מחירים ואפשרויות לינה במקום ל 3 לילות כולל 3 ארוחות ביום:

  • 1170 ש"ח – לינה באוהל בדואי עד  10 אנשים + ארוחות.
  • 1260 ש"ח –  דום, עד 4 אנשים (לא כולל מצעים ושמיכות) + ארוחות.
  • 1370 ש״ח – קראוון – עד 3 אנשים (לא כולל מצעים ושמיכות) + ארוחות.
  • 1440 ש״ח – בקתת בוץ עד 4 אנשים  (כולל מצעים ושמיכות) + ארוחות.
  • ישנה אפשרות ללינה פרטית עבור זוג.
  • לצפייה בתמונות של החדרים לחצו כאן
– לשאלות ולתיאום הסדר לינה לאחר הרשמה, צרו קשר עם שירן בטלפון 050-9779917.